Koszykarkom ze szczycieńskiego ZS 3 nie udało się stanąć na podium Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju finałowym, który odbył się w Szczytnie, zajęły ostatnie, czwarte miejsce.

W swoim pierwszym pojedynku szczytnianki wyraźnie uległy LO IV Elbląg 28:71. Więcej do powiedzenia reprezentantki naszego miasta miały w meczu o trzecie miejsce przeciwko ZSO Nidzica. Lepsze były przeciwniczki, które po dramatycznej walce zwyciężyły 41:39. Tytuł mistrzowski wywalczyły koszykarki LO VII Olsztyn. W decydującym spotkaniu pokonały LO IV Elbląg 78:50. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary, zawodniczkom trzech pierwszych drużyn w turnieju wręczono medale ufundowane przez Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie.